502 503 072

Serwis kosiarek

Serwis Centrum prowadzi serwis kosiarek oraz innych narzędzi służących do pielęgnacji ogrodów. Serwisujemy zarówno urządzenia elektryczne, jak i spalinowe. Nasze usługi wykonujemy na miejscu w Szczecinie – u Państwa w domu czy w firmie, bądź w naszym warsztacie. Reagujemy na zgłoszenie w najkrótszym możliwym czasie. Nasi doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliście dojeżdżają na miejsce naprawy wraz ze sprzętem służącym do profesjonalnej diagnostyki oraz specjalistycznymi narzędziami i niezbędnymi częściami zamiennymi – mogą więc Państwo mieć pewność, że naprawa kosiarek lub innych urządzeń zostanie dokonana szybko i sprawnie.

Zimą kosiarki do trawy oraz elektronarzędzia ogrodowe nie są używane – wstawiamy je do garażu, warsztatu czy piwnicy, często nie kłopocząc się ich konserwacją. Nierzadko okazuje się, że wiosną, gdy urządzenie znów staje się potrzebne, występują problemy z jego uruchomieniem. Często wynikają one z niczego innego, jak wcześniejszego zaniedbania – braku serwisu czy nieprawidłowej eksploatacji urządzenia. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi serwis kosiarek. Klienci Serwis Centrum mogą liczyć na profesjonalny przegląd i serwis, które najlepiej przeprowadzić już w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasz sprzęt w dobrym stanie przetrwa okres zimowy i nie zawiedzie wiosną. Pamiętajmy także, że niektóre firmy przedłużają okres gwarancji, jeśli przeglądy przeprowadzane są w autoryzowanych punktach serwisowych, dlatego właśnie warto wykonać serwis kosiarek właśnie u nas.

Serwis kosiarek spalinowych

Posiadacze kosiarek i innych urządzeń spalinowych powinni pamiętać, że konieczne jest usunięcie paliwa ze zbiornika i gaźnika na okres zimy bądź wówczas, gdy nie używają urządzenia przez dłuższy okres z innego powodu. Paliwo pozostawione na dłużej w zbiorniku z czasem traci swoje właściwości, jak również powoduje gromadzenie się osadu, który może zatykać dysze gaźnika. Większość użytkowników kosiarek nie pamięta również o regularnym sprawdzaniu świec, filtra, stanu noża tnącego czy o wymianie oleju. Jest to podstawowy serwis kosiarek! Zaniedbania tych czynności może doprowadzić do uszkodzenia gaźnika oraz innych usterek, a nawet konieczności wymiany urządzenia na nowe.

Czynności konserwacyjne wykonywane przez profesjonalistów

Wymieniowe czynności konserwacyjne mogą się okazać kłopotliwe dla użytkowników. Należy pamiętać, że samodzielne próby naprawy czy konserwacji urządzenia mogą nie tylko skończyć się fiaskiem, ale i spowodować dodatkowe usterki, zwiększając koszty naprawy. Zarówno usunięcie paliwa, jak i wymiana oleju w kosiarce w warunkach domowych są dość kłopotliwe. Nasz serwis kosiarek wykonuje te czynności szybko i sprawnie, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że kosiarka nie sprawi problemów wiosną. Dzięki zastosowaniu przez nasz serwis urządzenia na podciśnienie ani odrobina starego oleju nie zostanie w zbiorniku kosiarki. Serwis kosiarek zajmuje się także ostrzeniem tępych ostrzy, czyszczeniem urządzenia oraz wymianą niedziałających bądź zużytych części.

Nasze konto na YouTube

Jak poradzić sobie ze sprzętem

JAK DO NAS TRAFIĆ?