502 503 072

Serwis urządzeń fitness

Firma Serwis Centrum prowadzi profesjonalny serwis urządzeń fitness. Dbamy o satysfakcję naszych Klientów, dostarczając im usług najwyższej jakości oraz stale dostosowując ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasz personel to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę niezbędną do tego, aby w pełni profesjonalnie i bezbłędnie przeprowadzić serwis i naprawę urządzeń fitness. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oferujemy naprawę i konserwację sprzętu, prowadzimy sprzedaż i wymianę części zamiennych.

Nasi Klienci chwalą sobie poczucie bezpieczeństwa, jakie daje im współpraca z Serwis Centrum. Regularnie przeprowadzamy szkolenia naszej załogi, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że każda powierzona nam naprawa zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny. Stale podwyższamy nasze kompetencje i bacznie śledzimy rynek, aby móc zapewnić Państwu serwis nawet najnowocześniejszych i najbardziej wyspecjalizowanych urządzeń fitness.

Naprawa i serwis w Serwis Centrum

W razie awarii sprzętu lub potrzeby dokonania przeglądu czy konserwacji prosimy o kontakt z naszą firmą. Do Klientów dojeżdżamy wraz z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, niezbędnymi narzędziami i częściami zamiennymi. Serwisujemy sprzęt na miejscu, jednak w razie konieczności dokonania większych napraw niezbędne może się okazać przewiezienie urządzenia do naszego warsztatu. Wówczas na czas naprawy udostępnimy Państwu urządzenie zastępcze. Cena naprawy zostaje określona po dokonaniu diagnozy usterki. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen naszych usług zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Serwis urządzeń fitness – zakres usług

Serwis urządzeń fitness dokonywany przez naszą firmę obejmuje naprawę i konserwację wszelkich urządzeń zarówno renomowanych producentów, jak i mniej znanych marek – naprawiamy sprzęty takich firm jak TechnoGym, BH fitness, Nautilus, York Fitness, SportsArt, Shwinn, HMS, Body Sculpture i wielu innych. Serwisujemy bieżnie, orbit reki i trenażery eliptyczne, rowerki treningowe, wioślarze i każde inne urządzenie.

Usługi oferowane przez nasz serwis obejmują:

  • diagnostykę uszkodzonych i niedziałających urządzeń Fitness;
  • okresowe przeglądy urządzeń;
  • konserwację urządzeń, dzięki którym przedłużona zostaje ich żywotność;
  • regenerację silników elektrycznych;
  • naprawę elementów elektronicznych;
  • wymianę części: wałków, łożysk, linek, pasów, łańcuchów, łożysk itd.;
  • sprzedaż części zamiennych i środków konserwujących;
  • fachowe porady dotyczące konserwacji urządzeń fitness.

Serwis i Naprawa

100% pewności

Zarówno serwis urządzeń fitness, jak i serwis urządzeń kosmetycznych czy serwis myjek Karcher wymaga dużego zaangażowania, wiedzy oraz profesjonalizmu. To wszystko zapewniamy naszym Klientom, którzy mogą z powodzeniem przekazać nam pracę nad serwisowaniem urządzeń bez obaw, że cokolwiek pójdzie nie tak.

Nieustanny rozwój

>Doskonale wiemy, że ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego prowadzimy liczne szkolenia, dzięki którym nasz serwis urządzeń kosmetycznych, serwis urządzeń fitness oraz serwis myjek Karcher może być z każdym rokiem coraz lepszy.

JAK DO NAS TRAFIĆ?