502 503 072

Serwis i naprawa urządzeń kosmetycznych

Firma Serwis Centrum prowadzi profesjonalny serwis urządzeń kosmetycznych. Dbamy o satysfakcję i zaufanie naszych Klientów, dostarczając usług najwyższej jakości i dostosowując ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę niezbędną do tego, aby przeprowadzić serwis i naprawę urządzeń kosmetycznych w sposób profesjonalny i bezbłędny. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, dlatego obszarem naszej działalności jest przede wszystkim województwo zachodniopomorskie. Zapraszamy jednak do współpracy również firmy spoza województwa.

Serwis i naprawa urządzeń kosmetycznych to usługi, które powinny być zawsze przeprowadzane przez profesjonalistów, aby klient mógł zyskać pewność, że efekty będą zgodne z jego oczekiwaniami. Serwis Centrum spełnia te wymogi – nasi Klienci chwalą sobie poczucie bezpieczeństwa, jakie daje im współpraca z naszą firmą. Wieloletnie doświadczenie, dogłębna wiedza naszych fachowców i cykliczne szkolenia załogi sprawiają, że wybierając nasze usługi mogą Państwo mieć pewność, że każde powierzone nam urządzenie zostanie zreperowane w pełni fachowo i bezbłędnie. Stale podwyższamy nasze kompetencje i bacznie śledzimy rynek, aby móc zapewnić Państwu serwis nawet najnowocześniejszych i najbardziej wyspecjalizowanych urządzeń kosmetycznych.

Serwis urządzeń kosmetycznych – zakres usług

Serwis Centrum zajmuje się naprawą i konserwacją wszelkich urządzeń kosmetycznych renomowanych marek. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie zgłoszenia usterki reagujemy natychmiast, dojeżdżając pod wskazany adres – nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze samochody wyposażone są w urządzenia diagnostyczne oraz specjalistyczne narzędzia umożliwiające naprawę urządzenia na miejscu. W razie konieczności dokonania większej naprawy sprzęt transportujemy do naszego warsztatu, Państwu udostępniając urządzenie zastępcze na czas trwania remontu.

Serwisujemy wszelkiego rodzaju urządzenia kosmetyczne, między innymi te służące do:

 • liposukcji kawitacyjnej i peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków;
 • mezoterapii bezigłowej;

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

 • trwałego usuwania owłosienia – IPL, E-light, SHR;
 • makijażu permanentnego;
 • manicure, pedicure;
 • radiofrekwencji, elektrostymulacji, mikrodermabrazji.

W zakres naszych usług wchodzą między innymi następujące czynności:

 • reperacja usterek technicznych takich jak uszkodzenia kabli, przewodów i elektrod;
 • naprawa awarii systemu chłodzenia urządzenia;
 • dobór i wymiana lamp ksenonowych IPL, E-light, SHR;
 • kompleksowa regeneracja głowic zabiegowych i modułów zabiegowych;
 • fachowa diagnoza stanu technicznego przed zakupem lub sprzedażą.

Serwis i Naprawa

100% pewności

Zarówno serwis urządzeń fitness, jak i serwis urządzeń kosmetycznych czy serwis myjek Karcher wymaga dużego zaangażowania, wiedzy oraz profesjonalizmu. To wszystko zapewniamy naszym Klientom, którzy mogą z powodzeniem przekazać nam pracę nad serwisowaniem urządzeń bez obaw, że cokolwiek pójdzie nie tak.

Nieustanny rozwój

>Doskonale wiemy, że ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego prowadzimy liczne szkolenia, dzięki którym nasz serwis urządzeń kosmetycznych, serwis urządzeń fitness oraz serwis myjek Karcher może być z każdym rokiem coraz lepszy.

JAK DO NAS TRAFIĆ?