502 503 072

Serwis myjek Karcher

Serwis Centrum z siedzibą w Szczecinie działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy autoryzowany serwis urządzeń marki Vacuclean, prowadzimy także serwis myjek i innych urządzeń czyszczących renomowanych firm takich jak Kranzle, Karcher, WA, Nilfisk Alto. Tym, co wyróżnia usługi naszej firmy jest to, że pracują u nas profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą praktyczną. Ponadto robimy wszystko, aby stale podnosić kwalifikacje naszych specjalistów, regularnie organizując szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Serwis Centrum to nie tylko profesjonalna naprawa sprzętu – oferujemy także przeglądy techniczne, prowadzimy sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

W razie zgłoszenia awarii urządzenia reagujemy już w 12 godzin. Nasze samochody serwisowe wyposażone są w sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu od razu dowiadują się Państwo, w czym tkwi problem. Jeśli istnieje taka możliwość, niezwłocznie przystępujemy do naprawy na miejscu. Do naszego warsztatu przewozimy jedynie sprzęt wymagający poważnego remontu. Nie muszą Państwo martwić się czasową utratą niezbędnego sprzętu ani samodzielnie zabiegać o jego zastąpienie innym urządzeniem – nasz serwis myjek Karcher na Państwa życzenie od razu udostępnia urządzenie zastępcze.

Serwis myjek Karcher – oferta

Nasz serwis myjek Karcher, Krenzle, WA oraz urządzeń innych firm oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Za nasze usługi proponujemy rozsądne ceny, uwzględniające oryginalne części zamienne – na Państwa wyraźne życzenie istnieje możliwość zastosowania części zamiennych alternatywnych. Naprawiamy każdy rodzaj myjek:

  • małe myjki zimnowodne przeznaczone do użytku domowego;
  • myjki zimnowodne średniej wielkości, typu Karcher 720 lub HD 650;
  • duże myjki zimnowodne z serii HD 895, 1090 i większe;
  • myjki gorącowodne małe i średnie, takie jak HDS 555, HDS 695 i inne;
  • duże myjki gorącowodne o przeznaczeniu przemysłowym.

Cena naprawy urządzenia zależy od tego, czy urządzenie jest nowe i małe zużyte, czy też mocno wyeksploatowane bądź zaniedbane. Proszę pamiętać, że samodzielne próby naprawy urządzenia przez osoby niewykwalifikowane mogą doprowadzić do jeszcze poważniejszego jego uszkodzenia, a przez to do zwiększenia kosztów naprawy przez nasz serwis myjek. Aby jak najdłużej utrzymać urządzenie w dobrej formie zaleca się używanie materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości i oryginalnych części zamiennych Karcher, Krenzle czy innych firm – daje to gwarancję maksymalnej żywotności i braku awarii urządzenia.

Podczas konsultacji telefonicznej jesteśmy w stanie podać Państwu orientacyjną cenę naprawy myjki w postaci widełek. Dokładną cenę możemy podać jedynie wtedy, gdy usterka została już zdiagnozowana.

JAK DO NAS TRAFIĆ?