502 503 072

Serwis - myjki ciśnieniowe Karcher

Serwis Centrum z siedzibą w Szczecinie działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy autoryzowany serwis urządzeń marki Vacuclean, prowadzimy także serwis myjek i innych urządzeń czyszczących renomowanych firm takich jak Kranzle, Karcher, WA, Nilfisk Alto. Tym, co wyróżnia usługi naszej firmy, jest to, że pracują u nas profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą praktyczną. Ponadto robimy wszystko, aby stale podnosić kwalifikacje naszych specjalistów, regularnie organizując szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Serwis Centrum to nie tylko profesjonalna naprawa sprzętu – oferujemy także przeglądy techniczne, prowadzimy sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

W razie zgłoszenia awarii urządzenia reagujemy już w 12 godzin. Nasze samochody serwisowe wyposażone są w sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu od razu dowiadują się Państwo, w czym tkwi problem. Jeśli istnieje taka możliwość, niezwłocznie przystępujemy do naprawy na miejscu. Naprawa myjki Karcher, Kranzle, Vacuclean czy innej przebiega zawsze szybko i prawidłowo. Do naszego warsztatu przewozimy jedynie sprzęt wymagający poważnego remontu. Nie muszą Państwo martwić się czasową utratą niezbędnego sprzętu ani samodzielnie zabiegać o jego zastąpienie innym urządzeniem – nasz serwis myjek Karcher na Państwa życzenie od razu udostępnia urządzenie zastępcze – oferowane na czas naprawy myjki ciśnieniowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i zapewniają bezpieczną, szybką pracę.

Serwis myjek Karcher – oferta

Nasz serwis myjek Karcher, Krenzle, WA oraz urządzeń innych firm oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Za nasze usługi proponujemy rozsądne ceny, uwzględniające oryginalne części zamienne – na Państwa wyraźne życzenie istnieje możliwość zastosowania części zamiennych alternatywnych. Naprawiamy każdy rodzaj myjek:

  • małe myjki zimnowodne przeznaczone do użytku domowego;
  • myjki zimnowodne średniej wielkości, typu Karcher 720 lub HD 650;
  • duże myjki zimnowodne z serii HD 895, 1090 i większe;
  • myjki gorącowodne małe i średnie, takie jak HDS 555, HDS 695 i inne;
  • duże myjki gorącowodne o przeznaczeniu przemysłowym.

Cena naprawy urządzenia zależy od tego, czy urządzenie jest nowe i małe zużyte, czy też mocno wyeksploatowane bądź zaniedbane. Proszę pamiętać, że samodzielne próby naprawy urządzenia przez osoby niewykwalifikowane mogą doprowadzić do jeszcze poważniejszego jego uszkodzenia, a przez to do zwiększenia kosztów naprawy przez nasz serwis myjek. Aby jak najdłużej utrzymać urządzenie w dobrej formie zaleca się używanie materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości i oryginalnych części zamiennych Karcher, Krenzle czy innych firm – daje to gwarancję maksymalnej żywotności i braku awarii urządzenia.

Podczas konsultacji telefonicznej jesteśmy w stanie podać Państwu orientacyjną cenę naprawy myjki w postaci widełek. Dokładną cenę możemy podać jedynie wtedy, gdy usterka została już zdiagnozowana.

JAK DO NAS TRAFIĆ?