502 503 072

Serwis elektronarzędzi

Serwis Centrum prowadzi serwis elektronarzędzi renomowanych firm oraz mniej znanych producentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, głównym obszarem działania jest więc województwo zachodniopomorskie. Nasze usługi wyróżnia to, że pracują u nas profesjonaliści z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą praktyczną, pozwalającą bezbłędnie zdiagnozować problem i sprawnie go zlikwidować. Stale pomagamy podnosić kwalifikacje personelu, regularnie organizując szkolenia. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie.

Centrum oferuje nie tylko serwis elektronarzędzi, ale także przeglądy techniczne, sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. W razie zgłoszenia usterki urządzenia niezwłocznie przystępujemy do naprawy. Nie muszą Państwo przywozić sprzętu do naszego warsztatu – nasi specjaliści przyjadą pod wskazany adres wraz ze specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, narzędziami i częściami zamiennymi, dzięki którym naprawa elektronarzędzi zostanie przeprowadzona na miejscu, bezpośrednio u klienta. W razie konieczności dokonania większej naprawy urządzenia przewozimy je do warsztatu. Nie musicie Państwo martwić się o przestój w pracach, czy to tych prowadzonych w ramach działalności gospodarczej, czy we władnym gospodarstwie – na życzenie naszych Klientów udostępniamy w Szczecinie elektronarzędzia zastępcze na czas trwania napraw.

Pamiętaj o regularnej kontroli stanu technicznego swoich elektronarzędzi

W okresach, gdy elektronarzędzia nie są przez dłuższy czas używane, nie wystarczy odłożyć je na swoje miejsce w warsztacie. Warto sprawdzić stan techniczny urządzenia, wymienić zużyte części na nowe i dokonać odpowiednich czynności konserwujących. Należy również pamiętać o regularnych przeglądach narzędzi używanych przez cały rok, zwłaszcza tych, które są szczególnie intensywnie eksploatowane. Serwis elektronarzędzi w sposób profesjonalny sprawdza stan techniczny sprzętu, skontroluje obudowę, metalowe elementy i śruby, a także dokładnie oczyści narzędzie. Dzięki kontroli stanu technicznego urządzenia oraz jego konserwacji wykonywanej przez nasz serwis elektronarzędzi, mogą Państwo cieszyć się maksymalną żywotnością sprzętu. Dbałość o sprzęt nie tylko zmniejsza jego awaryjność, ale i minimalizuje ryzyko wypadku podczas pracy.

Serwis elektronarzędzi – usługi

Nasz serwis elektronarzędzi wykonuje między innymi:

 • diagnostykę zaistniałego problemu;
 • naprawę sprzętu – zawsze stosujemy oryginalne części zamienne, przy czym istnieje możliwość użycia części alternatywnych na wyraźne życzenie Klienta, po wcześniejszym ustaleniu;
 • przegląd elektronarzędzi;
 • konserwację elektronarzędzi;
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
 • fachowe porady dotyczące prawidłowego użytkowania, przechowywania i konserwacji elektronarzędzi w ramach wykonywanych usług serwisowych.

Cena usług oferowanych przez nasz serwis elektronarzędzi uzależniona jest nie tylko od typu urządzenia, marki i zużycia, ale i stopnia, w jakim dbali Państwo o narzędzie. Należy pamiętać, że używanie kiepskiej jakości materiałów eksploatacyjnych, użytkowanie narzędzia do innych celów niż te, do których jest przeznaczone, czy też samodzielne i nieprofesjonalne próby naprawy mogą znacznie zwiększyć koszty naprawy, a nawet stać się powodem konieczności wymiany urządzenia na nowe.

Serwis Karcher

 • Serwis elektronarzędzi i kosiarek – z myślą o potrzebach klientów


  Wraz z nadejściem wiosny pojawia się konieczność wyciągnięcia urządzeń ogrodowych. Jednakże jeśli nie zadbaliśmy o nie przed zimą, to trzeba liczyć się z tym, że mogą odmówić nam posłuszeństwa. Aby sprzęt zachował swoja pierwotną sprawność, należy regularnie odwiedzać serwis kosiarek czy serwis elektronarzędzi, dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat.

 • Fachowa pomoc i profesjonalne pozbywanie się usterek


  Serwis elektronarzędzi na którym można polegać i profesjonalny serwis kosiarek, który służy fachową poradą i oferuje kompleksowe przeglądy to podstawa, jeśli chcemy, aby nasze urządzenia prawidłowo służyły nam przez długie lata. Jednakże same usługi to nie wszystko, gdyż serwis elektronarzędzi i serwis kosiarek powinny charakteryzować się uczciwością, solidnością i wyspecjalizowanym zespołem mechaników, którzy poradzą sobie z każdą usterką.

 • Idealnie
  dopasowani


  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą serwisów i innych usług. Mamy nadzieję, że wśród naszych usług znajdą Państwo coś idealnego dla siebie, co będzie Państwu w stu procentach odpowiadać. Gwarantujemy profesjonalne, indywidualne podejście do każdego problemu, który zdecydują się Państwo nam powierzyć.

POCZAS SERWISU GWARANTUJEMY URZĄDZENIE ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY

Posiadasz kosiarkę spalinową?

Zadbaj o profesjonalny serwis kosiarek i serwis elektronarzędzi

 

Gdy poprawia się pogoda, pojawia się w niemal błyskawicznym czasie konieczność zadbania o posiadany kawałek zieleni, a mianowicie nasz trawnik wymaga pierwszego cięcia. Jednakże zanim przystąpimy do koszenia, należy odpowiednio zadbać o kosiarkę spalinową. Okazuje się, że większość użytkowników kosiarek nie pamięta o postawach typu sprawdzenie świec, filtra, stanu noża tnącego czy też o wymianie oleju. Takie zaniedbania mogą doprowadzić do uszkodzenia gaźnika i innych usterek, a ich naprawa wiąże się ze znacznie większymi kosztami. Dlatego też warto regularnie odwiedzać serwis elektronarzędzi i serwis kosiarek.

Należy pamiętać o tym, że wymiana oleju w warunkach domowych jest niezwykle problematyczna, dlatego też warto postawić na profesjonalny serwis kosiarek i doświadczony serwis elektronarzędzi. Jako, że serwis kosiarek posiada urządzenia na podciśnienie, możliwa jest szybka wymiana oleju, a my mamy pewność, ze w urządzeniu nie zostanie stary olej. Zaleca się wymianę oleju zawsze z początkiem nowego sezonu, a w przypadku wysokiej eksploatacji kosiarki czasami taka potrzeba pojawia się także w trakcie bieżącego sezonu. Dodatkowo serwis kosiarek i serwis elektronarzędzi zajmie się naostrzeniem tępych ostrzy i wymianą niedziałających komponentów.

JAK DO NAS TRAFIĆ?