Myjki ciśnieniowe - Serwis Centrum

biuro@serwiscentrum.eu
Kontakt e-mail
Kontakt
502-503-072
Naprawa i Sprzedaż
Godziny otwarcia: Pn-Pt 8.00-17.00
Przejdź do treści
Oferujemy naszym klientom najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie utrzymania czystości. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem maszyn czyszczących. Naprawa ciśnieniowych myjek Karcher, Nilfisk-Alto, WAP, itp. przeprowadzana jest zawsze przez naszych wykwalifikowanych pracowników, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Poprzez wieloletnią współpracę z liczącymi się firmami w całej Polsce zdobyliśmy ogromną wiedzę praktyczną i doświadczenie. Nasz szczeciński serwis myjek ciśnieniowych i maszyn czyszczących cyklicznie podnosi swe kwalifikacje za pomocą organizowanych szkoleń.

Zapewniamy dostępność części zamiennych i akcesoriów do większości maszyn czyszczących dostępnych na terenie Europy. Przyjmujemy również zlecenia na remonty kapitalne maszyn, przerabianie elektroniki na mechanikę czy montaż dodatkowych akcesoriów. Konkurencyjność cenowa naszej firmy spowodowana jest tym, iż naprawa nie polega tylko na wymianie gotowych elementów. Posiadamy szeroki wachlarz umiejętności takich jak: regeneracja silników, pomp, naprawa elektroniki, części mechanicznych, lakiernictwo i wiele innych. Do oferowanych urządzeń, takich jak odkurzacze piorące, proponujemy szeroką gamę osprzętu, dostosowując każdorazowo do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Serdecznie Państwa zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Pragniemy, by uciążliwe prace porządkowe stały się dla naszych klientów efektywną przyjemnością i aby w konsekwencji przyszło nam wszystkim żyć w czystym, lepszym świecie.

Jeżeli nie znalazłeś u nas sprzętu, jakim jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz a przedstawimy tobie naszą ofertę lub doradzimy odpowiednie rozwiązanie.
Zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego:

Masz problem ze sprzętem? Zadzwoń lub napisz. Gwarantujemy fachowe doradztwo , konkurencyjne ceny , szybką naprawę.

Wróć do spisu treści