502 503 072

Generatory Prądu

Zanim kupisz agregat prądotwórczy


Dostęp do prądu to w dzisiejszych czasach podstawa. Czasem jednak zdarza się, że nie mamy możliwości podłączenia prądu z sieci lub doszło do jakiejś awarii. Wówczas przydadzą się generatory prądu. Jak je wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Agregaty prądotwórcze działają dzięki silnikom spalinowym. Mogą być one zasilane benzyną, gazem lub olejem napędowym, jak kompresory olejowe. Oprócz tego generatory prądu posiadają prądnicę, która pozwala na zmianę ruchu tłoków na prąd elektryczny. Energia jest następnie przekazywana do urządzenia lub określonego fragmentu sieci elektrycznej.

Kupując generatory prądu warto zwrócić uwagę także na ich moc. Aby jednak wybrać prawidłowo, warto ustalić do czego potrzebować będziemy generatora, jakie i ile urządzeń chcemy do niego podłączyć. Przy tym pamiętać należy, że moc generatora powinna być zawsze większa niż łączna moc wszystkich urządzeń elektrycznych, które ma on w jednym czasie zasilić.

Kompresory olejowe


Istotnym parametrem jeśli chodzi o kompresory olejowe i pozostałe agregaty jest napięcie. Do wyboru mamy jednofazowy agregat (230 V) lub trójfazowy (400 V). Kompresory olejowe jednofazowe warto zastosować w domu, do wszystkich sprzętów gospodarstwa domowego. Jeśli jednak zamierzamy nabyć agregat na budowę, należy wybrać trójfazowy, który poradzi siebie z zasilaniem większych elektronarzędzi.

Na rynku znajdziemy także generatory czterosuwowe oraz dwusuwowe. Te pierwsze są o wiele wydajniejsze, ale niestety także droższe. Warto także zwrócić uwagę na ilość paliwa, jaką pobiera agregat, szczególnie jeśli zamierzamy korzystać z niego dość często. Najbardziej oszczędne okazują się być kompresory olejowe. Następne w kolejności są te zasilane na benzynę oraz gaz. Warto także wziąć pod uwagę, że agregaty sporo ważą, dlatego jeśli myślimy o ich przenoszeniu dobrze jest zaopatrzyć się w specjalny wózek.

Serwis pilarek


Niezależnie od przeglądów okresowych, warto zlecić wykonanie przeglądów bieżących przed każdorazowym wydaniem urządzenia i po przyjęciu jego zwrotu. Dzięki temu można dostrzec w porę powstałe usterki i je usunąć. Profesjonalny i doświadczony serwis kosiarek i serwis elektronarzędzi gwarantuje solidne wykonanie usług. Do napraw wykorzystywane są oryginalne części, a w przypadku ograniczonego budżetu do dyspozycji są zamienniki. Po naprawie narzędzia są każdorazowo sprawdzane pod kątem parametrów pracy. Dodatkowo serwis kosiarek i serwis elektronarzędzi służy fachowym doradztwem technicznym w zakresie świadczonych usług.

Serwis i naprawa spawarek


Serwis Centrum to przedstawiciel firmy Vacuclean na rynek północno-zachodniej Polski. Nasi specjaliści zajmują się sprzedażą urządzeń czyszczących, a także naprawą i serwisem urządzeń firm takich, jak: Kranzle, Nilfisk-Alto, Karcher, WA i wielu innych. Zajmujemy się również specjalistycznym serwisem i naprawą spawarek.

Szybki czas reakcji

Zaskakująca awaria? To dla nas żaden problem. Maksymalnie w ciągu 12 godzin od nadesłania Państwa zgłoszenia nasz serwis podejmie się jego rozwiązania. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń spawalniczych w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim. Serwis i naprawa spawarek możliwa jest dla wszystkich typów urządzeń, na terenie całego miasta Szczecin.

Nowoczesny sprzęt i najlepsi fachowcy

Wysokiej jakości serwis i naprawa spawarek możliwa jest dzięki nowoczesnemu oprzyrządowaniu do kontroli urządzeń, które spoczywają w ręku wykwalifikowanej kadry specjalistów. Posiadamy doskonałą znajomość branży, kwalifikacje, jak i doświadczenie, które jest niezbędne do prawidłowej oceny i diagnostyki urządzeń spawalniczych oraz ich naprawy.

Serwis i naprawa spawarek – co wchodzi w zakres usługi?

Serwis Centrum wykonuje naprawę urządzeń spawalniczych, usuwa usterki i uszkodzenia, a także doprowadza je do stanu używalności. Serwis i naprawa spawarek może być wykonana na miejscu, jednak gdy uszkodzenia sprzętu są poważniejsze, sprzęt zabierany jest do naszej siedziby, a w razie potrzeby udostępniamy Państwu urządzenie tymczasowe, które jest do Państwa dyspozycji w czasie trwania naprawy.

JAK DO NAS TRAFIĆ?